Viděl jsem ji dvakrát v jediném dni na různých místech Prahy a od té doby ani jednou. Možná byla návěštím nového trendu. Snad ne. Pro mě byla každopádně novinkou.

Mluvím o neobvyklé sukni. Její zvláštností bylo, že od spodního okraje pokračovala až ke stehnům. Představte si plátěný pytlík s dvěma otvory ve dně. Protáhněte jimi nohy, uvažte pytlík kolem pasu. Spodek naaranžujte tak, aby se celek z dálky jevil jako krátká sukně – et voilá! – máte sukni s dnem; skvělé opatření proti spodním proudům.

Připomnělo mi to prdologa. Víte, kdo je prdolog? Prdolog je americký vědec, který se rozhodl namazat si kapsu na pilulkách, po nichž prdy přestanou smrdět. Jde o skutečného vědce. Byl o něm pořad na kabelovce.

Asi si říkáte, jak dělal analýzu. Lovil snad duchy na veřejných záchodcích? Ale ne. Je to jednodušší. Najmul si lidi a ty mu přispívali. Upnul jim na tělo prdojem – něco jako zmíněnou „sukni“, jen z neprodyšné fólie a s fešáckým ventilkem nahoře. Pokusné osoby si v ní vykračovali po laboratoři a postupně se měnili v balón.

Ach, ženská módo, odkud se berou tvé bizarní fantasie?

Napište komentář